musicovery.com: Ένα νέο, εντυπωσιακό webradio
Το ανακάλυψα μόλις χθες, αλλά πραγματικά με εντυπωσίασε το πολύ καλό design που έχει, καθώς και η δυνατότητα να επιλέγεις όχι μόνο το είδος (genre) μουσικής που θες να ακούσεις, αλλά και τη διάθεση που έχεις (η αγαπημένη μου όταν είμαι σε dba-mode με ολίγη από bugs είναι μάλλον η "dark") και ακόμα το ρυθμό (tempo) και το πόσο χορευτικό ή όχι (dance) είναι το κάθε κομμάτι που παίζει.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0IBMELeI3w7_dexnMEQ2ConK6i_aKE_8BV9M_R-c0mdj9pB3_D36544HLKe4ToLu5ytHPxPO4YlBki0gIhUEzG2saiEEA3Qx2muRGoFB7_KEbI4Zqz9lWRWrqRU1djdFL8bH5gjoYROs/s400/images_musicovery.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου