Κ.Ο.Τ.Ε.Σ. ... τσιμπητό
Ίσως πρόκειται για τον πλέον ευρηματικό τίτλο κόμματος τα τελευταία 20 χρόνια: Κ.Ο.Τ.Ε.Σ., Καπνιστικές Ομάδες για την Τέχνη και την Εικαστική Συγκρότηση. Κατάφεραν και το... τσίμπησαν το 0,02%.
![Κ.Ο.Τ.Ε.Σ.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6ixIcqVp7ULpO64fQjEcrxWYE1JOT92YA_GdfL0CTYfqECqcxK-lZEhzsDnjI-gA7TRxl8L6HgXb8VrLMhapvFHLP2tTgqbtJJyMa1ya0GD0xRmlbcviW7_9U_wiLfryYW6cIPRa0wFs/s400/images_kotes.jpg)
Υ.Γ.
Η κορυφαία ατάκα του αρχηγού τους σε συνέντευξή του στην Ελευθεροτυπία: "Τον καπνό που αναπνεύσαμε από την πυρκαγιά στην Αττική επί 4 ημέρες δεν τον αναπνέει ο παθητικός καπνιστής ούτε σε 70 χρόνια".
Η κορυφαία ατάκα του αρχηγού τους σε συνέντευξή του στην Ελευθεροτυπία: "Τον καπνό που αναπνεύσαμε από την πυρκαγιά στην Αττική επί 4 ημέρες δεν τον αναπνέει ο παθητικός καπνιστής ούτε σε 70 χρόνια".
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου